Konya’da evlere, köylere, kasabalara, mü’min kardeşlerimizin gönüllerine misafir olduk.

İman kardeşliğimizin her şeyin üzerinde korunması gereken bir değer olduğu bu dönemde Nureddin Yıldız Hocamız ve beraberindeki heyet tarafından Konya’da üç gün süren bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Özellikle mümin kardeşlerimizle buluşup kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz bu ziyaret süresince farklı mekânlara ziyaretler yapılarak oturumlar gerçekleştirildi.

Konya’da bulunan değerli ilim adamları ve hoca efendilerden Merhum Ali Ulvi Kurucu’nun yeğeni Mustafa Koruyucu, Mehmet Bakırcı, Saffet Bakırcı, Molla Salih Ekinci hocaefendilerin yanı sıra ağır hastalığı sebebiyle tedavi sürecindeki Ali Küçük hocamız da ziyaret edildi.

Konya merkezde, dost ve kardeşlerimizle buluştuk ve ev ziyaretleri yaptık. Altınekin ilçesi Dedeler Beldesi ve Akıncılar kasabasında mümin kardeşlerimizle bir araya geldik.

Cihanbeyli ilçesine bağlı Yeniceoba beldesinde yöre halkıyla sohbet meclisinde buluştuktan sonra İHH İnsani Yardım Vakfı Cihanbeyli temsilciliğinde bulunan kardeşlerimizi ziyaret ettik.

Nureddin Yıldız hocamız, Medyenli İki Kız Hanım Davetçi Okulu programımızdan mezun hanım kardeşimizle Dost Eli Derneği’nde motivasyon sohbeti gerçekleştirdikten sonra, dernek yöneticileri ile istişarelerde bulunuldu.