Sık Sorulan Sorular

Dünden Bugüne…
1996 yılının son günlerinde, 70 yaşlarında ihtiyar bir hacı amca, onun üç oğlu ve ailenin hocası ile birlikte toplamda beş kişi, bir yatsı namazından sonra, Allah’ın rızasını kazanmak ve bu ümmetin geleceğinde derin izler bırakmak umudu ile bir hizmet vakfı kurmayı murâd etmiş ve vakfı kurmuşlardır.
Nureddin Yıldız hocamızın öncülüğünde başlayan bu hizmet hareketi, ilk on yılında özel amaçlı ve akademi ağırlıklı olarak faaliyetlerini sürdürmüş, 2007 yılından itibaren “Sosyal Doku” adıyla
çevresini genişletmeye ve kitlelere İslam’ın mesajını “ümmet olma” şuuru ile ulaştırmaya başlamıştır.
Sosyal Doku, hem dernek hem de vakıf kimliği altında onlarca vakıf, dernek ve gönül birlikteliğini bünyesinde barındırmaktadır.
Sosyal Doku, ilk günlerinden itibaren Nureddin Yıldız hocamızın etrafında kümelenen ve gecesini-gündüzünü hizmete adamış bir grup gencin gayreti ile çalışmalarına başlamış, şu an yaptığı eğitim ve irşat çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir.
Devamı için: www.sosyaldoku.com/hakkimizda

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgi almak için: www.sosyaldoku.com/faaliyetler
Ayrıca, sosyal medya hesaplarımız takip ederek ve www.sosyaldoku.com/bize-ulasin linkinde yer alana iletişim bilgilerini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Vakfımızın, herhangi bir siyasi ve dini organizasyon ile organik bağı bulunmamaktadır. Vakfımız, ümmet-i Muhammed’ten olmayı şereflerin en büyüğü olarak kabul etmektedir.

Yurtdışında herhangi şubemiz ve yapmakta olduğumuz herhangi bir faaliyetimiz bulunmamaktadır.

İstanbul içinde ve İstanbul dışında herhangi bir şube ve temsilciliğimiz bulunmamaktadır.

www.sosyaldoku.com/gonullu-ol linkindeki form doldurulduktan sonra, ihtiyaca göre irtibata geçilmektedir.

Havale yaparken, açıklama bölümüne ‘zekattır’ notu yazılabilir. Ayrıca Vakfımızın iletişim numarası olan 0212 616 22 88 no’lu telefonu aranarak veya [email protected] adresine mail gönderilerek belirtilebilir.

sosyaldoku.com/hesap-bilgileri linkinde bağış kurban bedeli ve hesap bilgileri mevcuttur. Bağış çeşidini belirterek ve kesimden haberdar olmak için GSM numarası gönderilerek bağış yapılabilir.

Sitemizin ana sayfasında yer alan “irtibatı koparmayalım” bölümündeki bilgileri doldurarak, sms ve e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.

Faaliyet bültenlerimize, www.sosyaldoku.com/kataloglar linkinden ulaşabilirsiniz. Kitaplarımıza ise www.tahlilyayinlari.com adresinden ulaşabilirsiniz.