SEÇ Koordinatörleri Toplantısı

Üç günlük bir kampın sonunda elimizde yeni bir dönem için tüm hazırlıkları tamamlanmış projelerle ve canlılığı tazelenmiş umutlarla döndük Bolu’dan.
Komisyonların ayrı olarak yaptıkları değerlendirme toplantılarının ardından karar alınan görüşler, başarılı üye listeleri, yapılabilecek ve eklenebilecek yenilikler, bir üst komisyonun toplantısında karara bağlanarak SEÇ yönetimine sunuldu. Başarılı üyeler için geliştirilen ‘ödüllendirme’ projeleri de bu dönemde ilk defa hayat bulacak.

Yeni dönem için alınan bir dizi kararın ardından, üyelerin komisyon başkanları tek tek artılar ve eksiler üzerine yoğunlaştırılmış birer rapor sundular. Üyelerin bireysel olarak değerlendirmelerinin yapıldığı toplantının akabinde gelecek için ‘daha iyi’ye ilerlememize yardımcı olabilecek görüşler masaya yatırıldı.

Oturumun ikinci gününde toplantıya katılan Sosyal Doku Derneği Genel Başkanı Yavuz Baysan ve yönetim kurulu üyeleri, gelişmeler ve mevcut durum üzerine bilgi aldıktan sonra başarı dileklerini ileterek İstanbul’a geri döndüler.

Sıkıcılıktan uzak, muhabbet havasında geçen üç günün ardından gülen yüzlerin mutluluğunu artırmak ve gülmeyenleri de tebessüme kavuşturmak için İstanbul’a döndük.