Kur’an’ı Kerimi Sesleriyle Süslediler

“İkra” ümmetinden olan bir nesil olarak kitapların anası, en hayırlısı; Peygamberimiz sallallahu aleyhi ve sellemin en büyük mucizesi olan Kur’an’ı Kerim’i, güzel okuma yarışmasında gönüldaşlarımızla bir araya geldik.

Sosyal Etkinlik Çalışmaları kapsamında 7. sınıflar arasında tertip ettiğimiz “Kur’an’ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” güzel anlara sahne oldu. Hafız olmasalar bile bir hafız asaletiyle okudukları ayetler, minik ağızlardan çıkan o sözler, dinleyenlerin gönüllerini mest etti. 15 gencimizin katıldığı yarışmada Halil İbrahim Yüksel kardeşimiz birinci, Batuhan Döner kardeşimiz de ikinci oldular. İki şık arasında kalan jüri üyelerimiz üçüncüyü seçmek için bayağı terlediler. En sonunda iki gencimizin de üçüncü olmasına karar verdiler. Dereceye giren kardeşlerimize ödülleri takdim edildikten sonra yapılan ikramın ardından programımız nihayete erdi.

Dereceye girmiş, girmemiş yarışmacı tüm kardeşlerimizi tebrik edip, ezberledikleri ile amel etmelerini Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyoruz.