İHH Başkanı Bülent Yıldırım’dan Derneğimize Ziyaret

İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım, Sosyal Doku Derneğimize ve Tahlil Yayınlarına ziyarette bulundu.

Nureddin Yıldız Hocamızın ve Tahlil Yayınlarının yeni çıkan kitaplarını da inceleyen Yıldırım, yayınevimizin son dönemlerde aile hassasiyetlerine yönelik yayınlar yapmasından memnun kaldığını, bu durumun ülkemizdeki önemli bir boşluğu doldurduğunu belirtti. İHH tarafından Pakistan’a gönderilen yardımların gerekli organizasyonlarla kardeş Pakistan halkına ulaştığını, felaketler sonucunda yaraların yeterli şekilde sarılabilmesi için çok daha fazla yardımın zaman kaybetmeden ulaştırılması gerektiğini bildirdi.

Mavi Marmara gazilerinin yaşadıklarını, hassasiyetini yitirmeyen bir insanlığa unutturmamak için hazırlanan “Âsâsız Musaların Destanı Mavi Marmara” kitabımızın da en kısa zamanda baskı işlemlerinin tamamlanacağını bildirdiğimiz Yıldırım’a, kitapla ilgili olarak yaptığımız çalışmalarımızı da anlattık.

Ocak ayı içerisinde Lübnan’da “yılın adamı” seçilen Yıldırım, halen dünya mazlumlarının sesi, Filistin dramının sözcüsü, unutulmuş diyarların elini tutan aktivisti olarak çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.